SPISOVATEL JAKUB TRPIŠ

Pocházím z Ostravy. V roce 2012 jsem vydal svou prvotinu Volbu, které se celosvětově prodalo přes 70 000 výtisků. V roce 2018 se v Česku stala bestsellerem a nyní slaví úspěch ve Velké Británii.

Na své poslední knize jsem pracoval 6 let a při jejím psaní jsem si prošel doslova očistcem.

Rozhovor o knize

Dobré ráno s Jakubem

VÝHODNÉ BALÍČKY

1297 Kč za 1060 Kč

848 Kč za 723 Kč

698 Kč za 459 Kč

797 Kč za 438 Kč

798 Kč za 686 Kč

948 Kč za 836 Kč

ČLÁNKY

Závislost na druhé osobě

Náš osobní rozvoj může úplně zastavit, když se zamilujeme do nesprávné osoby a staneme se na ní závislí. Musíme pak čelit stejným problémům jako při jiných druzích závislosti. Je to o to horší, protože se o této problematice moc nemluví. Jak se této závislosti zbavit?

CELÝ ČLÁNEK »

Jak mít ideální partnerský vztah?

Přestože o partnerském soužití už byly napsány stovky knih, o kolika párech můžeme s klidem říct, že jim to klape? Může vůbec něco jako zdravý vztah existovat? Samozřejmě, že ano.
Jako ve všem, co se týká štěstí, i tady platí, že se musíte vykašlat na to, jak vás to naučili rodiče nebo to dělá většina lidí.

CELÝ ČLÁNEK »

Jak být přitažlivý?

Nemohl jsem si nevšimnout, kolik lidí v mém okolí se zbytečně podceňuje a nepovažuje se za krásné. Sám jsem s tím kdysi bojoval, a nakonec se mi to podařilo změnit, proto věřím, že to může dokázat každý.

CELÝ ČLÁNEK »

Jak dělat správná rozhodnutí?

Stojíte před důležitým rozhodnutím a nejste si jistí tím, co máte udělat? Může se jednat o vaši práci, vztahy, investování, cestování nebo důležitou změnu ve vašem životě. Jak zvýšit úspěšnost při vašem rozhodování? Ověřený návod najdete v tomto článku.

CELÝ ČLÁNEK »

Jak být šťastný?

Můžeme žít naplněný život. Tím nemyslím dosáhnout nirvány, osvícení nebo něčeho nadpozemského, ale to, že se cítíme většinu dne spokojení. Přestože jsme „postavení“ tak, abychom byli šťastní, v dnešní společnosti je to velkou výzvou.

CELÝ ČLÁNEK »

Sledujte mě na sociálních sítích